O firmie

AgroD s.c. jest firmą rodzinną mającą siedzibę w malowniczych terenach Beskidu Sądeckiego w Nowym Sączu, natomiast zakład produkcyjny mieści się w miejscowości Podegrodzie.

Firma jest producentem filtrów do mleka, w czym jest specjalistą. Produkujemy zarówno filtry krążkowe, dla małych gospodarstw produkujących mleko jak i filtry rurowe dla średnich i dużych producentów posiadających dojarki przewodowe lub hale udojowe każdego typu. Produkowane przez nas filtry wykonane są z różnych rodzajów włóknin w zależności od potrzeb klienta dobierany jest rodzaj włókniny, a w szczególnych przypadkach opracowywany jest nowy skład surowcowy włókniny.

Produkcją filtrów zajmujemy się nieprzerwanie od 1997r. Od roku 2000 produkcję prowadzimy w nowym budynku zaprojektowanym i wykonanym dla potrzeb filtrów, tym samym produktu przeznaczonego do bezpośredniego kontaktu z żywnością, co wymaga spełnienia wielu procedur sanitarno - higienicznych.
Produkowane filtry sprzedajemy na terenie całej Polski oraz Europy, dystrybucje prowadzimy poprzez punkty dealerskie, które to zaopatrują swoich dostawców mleka, jak również punkty handlowe prowadzące sprzedaż na swoim terenie. Jesteśmy również dostawcą towaru dla dużych firm zajmujących się kompleksowym zaopatrzeniem gospodarstw mających zasięg ogólnopolski.

Od roku 2014 firma Agrod wprowadziła do swojej oferty ręczniki myjąco-dezynfekujące.

Ponieważ produkt nasz przeznaczony jest do bezpośredniego kontaktu z żywnością, cała produkcja prowadzona jest pod nadzorem SANEPID-u, zarówno pracownicy jak i pomieszczenia, materiały, opakowanie i inne dopuszczone są do tego rodzaju produkcji. Filtry nasze posiadają wszelkie wymagane atesty dopuszczające do stosowania w gospodarstwach produkujących mleko.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy w zakresie dystrybucji i sprzedaży filtrów do mleka na terenie swojej działalności.
Warunki współpracy ustalamy po kontakcie telefonicznym, możliwym jest produkowanie filtrów zarówno w opakowania powierzone, jak i pod prywatną markę z nadrukiem dystrybutora wg jego wymagań. Z wszelkimi zapytaniami prosimy o kontakt drogą elektroniczną , telefonicznie lub listownie na zamieszczone na stronie adresy i numery.