Ręczniki myjąco-dezynfekujące

Ręczniki myjąco - dezynfekujące używane przed dojem myją, dezynfekują i przygotowują wymię do doju mechanicznego. Preparat dezynfekujący zastosowany w nasączonych ręcznikach pozwala w pełni oczyścić wymię i zapobiega przenoszeniu bakterii na inne krowy. Stosowanie ręczników przed procesem doju nie tylko utrzymuje wymię w czystości ale również pełni funkcje masażu stymulującego

Ręczniki produkowane są w trzech wariantach:

WW1200 - ręczniki w wiaderku z dystrybutorem chusteczek, w wiaderku znajduje się 1200 listków (rozmiar listka 20x20 cm). Nasączone preparatem myjąco-dezynfekującym. Zastosowana włóknina jest gładka wykonana na kalandrze przy zastosowaniu wału gładkiego.

WW900 – ręczniki w wiaderku z dystrybutorem chusteczek, w wiaderku znajduje się 900 listków (rozmiar listka 25x22 cm) nasączonych preparatem myjąco-dezynfekującym. Zastosowana włóknina w swoim dodatku posiada odpowiednie włókna które czynią je bardziej chropowata przez co zwiększają się jej właściwości myjące wykonywana na kalandrze z zastosowaniem wału karbowanego.

WW700 - ręczniki w wiaderku z dystrybutorem chusteczek, w wiaderku znajduje się 700 listków (rozmiar listka 20x20 cm). Nasączone preparatem myjąco-dezynfekującym. Zastosowana włóknina jest nieznacznie chropowata wykonana na kalandrze z zastosowaniem wału karbowanego lecz bez dodatku włókien zwiększających chropowatość.